D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m, DEM-311GT

Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Duplex) port, vícevidové vlákno 50/ 125µm až 550 m, vícevidové vlákno 62,5/ 125µm až 220 m, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za chodu. •1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port, •Plně du, ... více
Objednací kód: 51202711
Kód výrobce: DEM-311GT
Výrobce: D-LINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>10 ks)
Cena bez DPH: 1 315 Kč
Cena s DPH: 1 591 Kč
Porovnání Oblíbené

Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Duplex) port, vícevidové vlákno 50/125µm až 550 m, vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za chodu.

  • 1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port
  • Plně duplexní provoz 2000Mbit
  • 802.3x podpora Flow-Control
  • Výměna za provozu
  • IEEE 802.3z
  • IEEE 802.3x Flow-Control
  • Vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m
  • Vícevidové vlákno 50,0/125µm až 550 m
-|CZ|SK|EN