MikroTik XQ+31LC02D, QSFP28 modul

Přidáním modulu QSFP pro vzdálenost až 2 km k sestavám CCR2216 nebo CRS504 využijete skutečnou rychlost a maximální spolehlivost. Modul nabízí čtyři nezávislé plně duplexní kanály s šířkou pásma až 25 Gb/ s na kanál a souhrnnou šířkou pásma 100 Gb/ s. Modul má vestavěné digitální diagnostické fu ... více
Objednací kód: 5170004696
Kód výrobce: XQ+31LC02D
Výrobce: MIKROTIK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 4 696 Kč
Cena s DPH: 5 682 Kč
Porovnání Oblíbené

Přidáním modulu QSFP pro vzdálenost až 2 km k sestavám CCR2216 nebo CRS504 využijete skutečnou rychlost a maximální spolehlivost.

Modul nabízí čtyři nezávislé plně duplexní kanály s šířkou pásma až 25 Gb/s na kanál a souhrnnou šířkou pásma 100 Gb/s.
Modul má vestavěné digitální diagnostické funkce, včetně monitorování optického výkonu, a bude dobře fungovat v prostředí s teplotou až 70 °C.

Byl navržen tak, aby vyhověl i těm nejnáročnějším podmínkám, včetně teploty, vlhkosti a rušení EMI.
Lze jej doporučit jako spolehlivé řešení pro všechna zařízení QSFP28 s rychlostí 100 Gb/s.

Technické specifikace:
Product code: XQ+31LC02D
Format: QSFP28
Connector: LC
Max data rate: 100G
Mode: Single mode
Temperature: 0°C .. +70°C
Wavelength: 1271, 1291, 1311, 1331 nm
Distance: 2 km

-|CZ|SK|EN